Nabídka Hrbaté Máni


    Líbí se Vám naše mašinka? Chtěli byste uspořádat akci pro železniční nadšence? Máte oblíbenou trať, kterou byste chtěli s přáteli projet? Pak Vám mašinka Hrbatá Máňa nabízí svoje služby!

Mašinka může za sebou táhnout přípojný vůz řady Blm pro maximálně 53 osob, větší vůz Bix pro 68 osob nebo velký přípojný vůz Bmx pro 80 osob. Ve voze je možné zajistit občerstvení. Akce může být jedno i vícedenní. Vzhledem k maximální rychlosti 40km/h je dobré, aby ujetá vzdálenost nebyla vyšší, jak cca 150 km za den. Pokud to dovolují provozní podmínky (jízdní řád apod.), je možné uspořádat i zastávky za účelem fotografování soupravy.

Pro Vaši inspiraci vybíráme z již proběhlých jízd, které se konaly v letech 2005-2011. Jelo se za památkami, jízda pro fotografy, projíždění tratí bez pravidelné osobní dopravy, do sklepa za burčákem, narozeninová jízda, dětský den se soutěžemi apod. Omračte přátele a známé nevšedním výletem! Uspořádáme Vám jízdu podle Vašich přání, možné je takřka vše. Fotografie z proběhlých akcí naleznete v menu Máňa v obrazech. Pro přiblížení atmosféry na akcích s Máňou Vás zveme do sekce Kde už Máňa byla, kde jsou z některých akcí reportáže.

Chcete mít na jízdu s mašinkou památku? Na našich jízdách dostanete originální jízdenku a na vybraných jízdách i malého průvodce v podobě letáku, kde bývají napsány informace o mašince a cestě, na kterou se právě vydala. Také si můžete vybrat z nabídky pohlednic se železniční tématikou, mimo jiných i s fotografiemi mašinky Hrbaté Máni při jejích toulkách po českých tratích. Zakoupením pohledu přispějete na její udržování a vylepšování.

Pohlednice s Hrbatou Máňou je také možné získat v prodejně MODELOVÝ SVĚT, E-pasáž Josefská 7/9 Brno, kde si také můžete prohlédnout velké modelové kolejiště. Více info zde.


Pro objednávky a detailní informace o jízdách kontaktujte majitele a ošetřovatele mašinky:


Škrob Ruda, e-mail
Majerník Petr, tel.: 721234115; e-mail
Šudák Luboš, tel.: 603168515; e-mailzpět

homepage